Kredyt konsolidacyjny w wysokości 75 tysięcy złotych na okres 60 miesięcy.

RRSO, rata miesięczna, oprocentowanie

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Citi Handlowym.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Citi Handlowym jest ofertą z oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 4,99%. Prowizja jaką pobiera bank za udzielenie tego kredytu konsolidacyjnego wynosi 6% kwoty kredytu. Zakres kwot kredytu konsolidacyjnego jaką udostępnia ten bank to przedział od 10 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć na raty miesięczne od 1 miesiąca do 120 miesięcy włącznie. Do skorzystania z oferty tego kredytu konsolidacyjnego, bank nie wymaga od kredytobiorcy zakładania konta. Jednym z dokumentów jakie trzeba przedstawić w banku jest zaświadczenie o dochodach. Wysokość oprocentowania można z bankiem negocjować. Decydując się na kredyt konsolidacyjny na kwotę 70 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy, RRSO będzie utrzymywać się na poziomie 7,67%. Każda z rat miesięcznych jakie będzie wpłacać do banku dłużnik będzie po 1 500 złotych. Da nam to całkowitą kwotę do spłaty rzędu prawie 90 000 złotych. Tym samym kredyt będzie go kosztował blisko 15 000 złotych.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Millennium.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Millennium ma oprocentowanie nominalne w wysokości 7,99% w skali roku. Oprocentowanie nie jest małe, ale za to za udzielenie kredytu konsolidacyjnego bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Ma to spore znaczenie, gdyż dzięki temu koszta związane z kredytem nie są większe. W Banku Millennium kwota kredytu jaka jest dostępna wnosi od 10 000 złotych do maksymalnie 300 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia bank wynosi od 1 miesiąca do 180 miesięcy. Do wzięcia kredytu konsolidacyjnego w tym banku konieczne jest założenie rachunku bankowego. Bank wymaga przedstawienia stosownego oświadczenia o zarobkach, bez niego nie przyzna nam kredytu konsolidacyjnego. Bank daje możliwość kredytobiorcom negocjować wysokość oprocentowania zobowiązania jakie chcą zaciągnąć. Sprawdzamy najlepsze kredyty konsolidacyjne dla kwoty 75 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 60 miesięcy. W Banku Millennium dla takiego zobowiązania RRSO będzie wynosiło 8,29%. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam spłacać będą po 1 520 złotych. Całkowita kwota jaką odda kredytobiorca do banku będzie wynosiła ponad 91 000 złotych. To zobowiązanie będzie nas kosztowało ponad 16 000 złotych.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole jest propozycją, w której bank gwarantuje oprocentowanie nominalne w wysokości 7,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie zobowiązania nie jest przez bank pobierana. Dostępna kwota kredytu jaką udostępnia ten bank to kwota od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Kredyt konsolidacyjny możemy rozłożyć na raty od 6 miesięcy do 120 miesięcy włącznie. Oferta jest dostępna po wcześniejszym założeniu w banku rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Bank daje możliwość spłaty zobowiązania przed czasem, ale nie ma możliwości negocjowania z bankiem jego oprocentowania. Warunki kredytowe w Credit Agricole są takie same jak w Banku Millennium. Dla naszej kwoty kredytu konsolidacyjnego RRSO będzie wynosiło 8,29%. Każda z rat kredytu będzie po około 1 520 złotych, co da nam kwotę całkowitą do spłaty taką samą jak w Banku Millennium. Koszt tego kredytu będzie jednakowy. Z trzech wyżej wymienionych ofert kredytu konsolidacyjnego najlepsza jest oferta przygotowana przez Bank Citi Handlowy. Dwie pozostałe będą kredytobiorcę kosztowały dokładnie tyle samo.