Pożyczka gotówkowa w PKO BP Mini Ratka.

plik

Mini ratka na dowolny cel w rankingu www.ulicafinansowa.pl

Mini ratka jest pożyczką gotówkową jaką znajdziemy w ofercie Banku PKO BP. Jest to propozycja jaką znajdziemy w ofercie banku już od kilku ładnych lat. Co ważne prowizja za udzielenie kredytu i jego oprocentowanie nominalne ustalane są indywidualnie. Bardzo często pożyczka obejmuje wiele ciekawych promocji i jest jeszcze bardziej korzystna z punktu wiedzenia kredytobiorców. Hasło reklamowe mini ratki mówi, że jest to zobowiązanie jakie możemy przeznaczyć na dowolny cel. Będzie ona również opłaciła się tym klientom, które mają pożyczki i kredyty w kilku innych bankach i zechcą połączyć zobowiązanie w jeden kredyt o niższej racie w ramach kredytu konsolidacyjnego. Decydując się na kredyt konsolidacyjny jedną czwartą otrzymanych środków możemy przeznaczyć na dowolny cel jaki nie jest związany z konsolidacją.

Zakres kwot i okres kredytowania mini ratki.

W ramach oferty mini ratki Bank PKO oferuje zobowiązanie na maksymalną kwotę 120 tysięcy złotych. Suma wszystkich zobowiązań jakie chcemy połączyć w kredyt konsolidacyjny nie może tej kwoty maksymalnej przekroczyć. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na maksymalny okres kredytowania wynoszący 10 lat, w przypadku kredytu konsolidacyjnego. W innych przypadkach maksymalny okres kredytowania wynosi również dużo bo 8 lat. Wniosek o kredyt można złożyć poprzez bankowość internetową bez konieczności wychodzenia z domu. Mając dostęp do bankowości internetowej jako obecny klient banku nie trzeba wychodzić z domu, aby wnioskować o mini ratkę na dowolny cel. Oprocentowanie mini ratki jest zmienne i jest ono uzależnione od zdolności kredytowej danego klienta.

Promocje związane z mini ratką.

W tej chwili Bank PKO BP oferuje dwie promocje związane z Mini Ratką. Pierwszą z promocji jest tak zwana pożyczka na nowo. Jest to obniżenie wysokości oprocentowania nominalnego dla tych klientów, którzy nie posiadają w banku innych pożyczek i kredytów i podpiszą z bankiem umowę ubezpieczenia zobowiązania. Od kwoty kredytu uzależniona jest wysokość prowizji i oprocentowania. Ta oferta jest dostępna dla kredytów do okresu kredytowania wynoszącego 36 miesięcy. Druga z ofert to dogodne warunki cenowe dla tych, którzy posiadają kartę dużej rodziny. Ta promocja jest ważna do końca sierpnia 2020 roku. Bank prowizję za udzielnie kredytu ustala indywidualnie pod konkretnego klienta. W przypadku pożyczki na nowo może ona zostać obniżona na takich samych warunkach na jakich bank obniży oprocentowanie. Niektóre promocje mini ratki są dostępne jeżeli kredytobiorca wykupi ubezpieczenie zobowiązania. Pakiet ubezpieczeniowy wynosi 0,35% kwoty pożyczki w skali miesięcznej. Warto ubezpieczyć pożyczkę, gdyż tylko wtedy możemy skorzystać z wielu promocji. Bez ubezpieczenia nie są one dostępne. Jest to wymóg jaki postawił bank swoim klientom, jeżeli chcą uzyskać jak najlepsze warunki kredytowe.